Polityka prywatności

Skoro dotarłaś lub dotarłeś w to miejsce, to znaczy, że mamy coś wspólnego – również chcesz wiedzieć co dzieje się z Twoimi danymi. Dlatego wszystko zostało opisane poniżej.

1. Pliki cookies

Strona korzysta z usług zewnętrznych firm, takich jak Google oraz MailChimp, dlatego nie mogło się na niej obyć bez plików cookies. Do czego są wykorzystywane?

2. Zbierane informacje

Blog za sprawą usługi Google Analytics zbiera informacje do celów statystycznych, takie jak:

3. Newsletter

W witrynie możesz zapisać się na newsletter, którym zarządzam ja oraz firma MailChimp. Zapisanie się na newsletter jest dobrowolne, a wymagany jest do tego tylko adres e-mail. Wcześniej trzeba było wpisać swoje imię, ale w tym momencie nie ma takiej opcji (wpisane imiona zostały wykasowane z systemu).

Z newslettera można się wypisać w każdej chwili klikając w link widoczny w stopce otrzymanego maila.

4. Kontakt

Możesz skontaktować się ze mną dobrowolnie pisząc na adres widoczny na dole strony głównej oraz podstrony „Rozpocznij tutaj”, używając tamtejszego formularza lub dzwoniąc na numer telefonu.

Wszystkie dane jakie od Ciebie zbiorę w procesie kontaktu nigdy nie zostaną wykorzystane do innych celów.

5. Udostępnianie danych osobowych

Twoje dane mogę udostępnić tylko upoważnionym do tego instytucjom państwowym. Nigdy bez Twojej wiedzy nie dostaną się w ręce osobnych instytucji, czy firm.

6. Zmiany w polityce prywatności

W razie specjalnych okoliczności mogę zmienić politykę prywatności, ale bez obaw. W takiej sytuacji na pewno zadbam, abyś się o tym dowiedział.

W każdym razie aktualną politykę znajdziesz zawsze pod adresem: https://robertorlinski.pl/polityka-prywatnosci.