Przejdź do treści

Czym się kieruję podczas ich tworzenia?

Dbam o każdy szczegół

Wszystkie witryny projektuję od zera według wytycznych Klienta, dzięki czemu Twoja strona już na pierwszy rzut oka będzie się pozytywnie wyróżniać. Jednocześnie staram się aby finalny efekt był estetyczny, dopracowany i po prostu ładny.

Korzystam z najnowszych technologii

Na bieżąco śledzę świat front-endu, co sprawia, że podczas tworzenia projektów zawsze wykorzystuję to co najlepsze. Dzięki temu powstałe witryny są semantyczne, zoptymalizowane i zgodne ze wszelkimi standardami.

Testuję na wszystkich popularnych przeglądarkach

Wszystkie witryny testuję na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge oraz Internet Explorer 11. Dzięki temu nie musisz się martwić, że użytkownik przeglądający stronę nie będzie mógł z niej skorzystać w oczekiwany sposób.

Tworzę tylko responsywne witryny

Podstawą obecnych serwisów internetowych jest responsywność, czyli dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. Nie potrafię sobie wyobrazić oddania w Twoje ręce witryny, z której nie będzie mogła normalnie korzystać ponad połowa odwiedzających.

Dbam o dostępność, optymalizację oraz SEO

Wszystkie witryny tworzę w taki sposób, aby każdy z użytkowników mógł w pełni z nich korzystać (również osoby starsze i niepełnosprawne). Poza tym dbam o to, aby wszystkie strony ładowały się szybko oraz sprawiam, że są miłe dla wyszukiwarek internetowych.

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Wyślij wiadomość