Przejdź do treści

Czym kieruję się podczas ich tworzenia?

Tworzę na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią

Witryny opieram o WordPress, czyli najpopularniejszy system CMS. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona będzie wspierana przez bardzo długo pod kątem rozwoju, bezpieczeństwa oraz wszelkich nowych wtyczek, których w przypadku tego oprogramowania jest naprawdę mnóstwo.

Staram się aby strony były jak najprostsze w edycji

Dzięki systemowi zarządzania treścią możesz w prosty sposób edytować treść na stronie, nawigację, dodawać artykuły oraz w praktyce robić co tylko chcesz dzięki ogromnym możliwością rozbudowy, jakie oferuje WordPress.

Każdy projekt dostosowuję do wymagań Klienta

W zależności od budżetu mogę oprzeć stronę na darmowym lub płatnym motywie, albo stworzyć ją zupełnie od podstaw. Oczywiście zawsze służę pomocą w sytuacji gdy nie wiesz jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne.

Korzystam z najnowszych technologii

Na bieżąco śledzę świat front-endu, co sprawia, że podczas tworzenia projektów zawsze wykorzystuję to co najlepsze. Dzięki temu powstałe witryny są semantyczne, zoptymalizowane i zgodne ze wszelkimi standardami.

Testuję na wszystkich popularnych przeglądarkach

Wszystkie witryny testuję na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge oraz Internet Explorer 11. Dzięki temu nie musisz się martwić, że użytkownik przeglądający stronę nie będzie mógł z niej skorzystać w oczekiwany sposób.

Tworzę tylko responsywne witryny

Podstawą obecnych serwisów internetowych jest responsywność, czyli dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. Nie potrafię sobie wyobrazić oddania w Twoje ręce witryny, z której nie będzie mogła normalnie korzystać ponad połowa odwiedzających.

Dbam o dostępność, optymalizację oraz SEO

Wszystkie witryny tworzę w taki sposób, aby każdy z użytkowników mógł w pełni z nich korzystać (również osoby starsze i niepełnosprawne). Poza tym dbam o to, aby wszystkie strony ładowały się szybko oraz sprawiam, że są miłe dla wyszukiwarek internetowych.

Stwórzmy razem coś wspaniałego

Wyślij wiadomość