Odzież

Stroje standardowe (treningowe) proponujemy młodzieży albo amatorom rozpoczynającym trening sportowy. Załączona tabela rozmiarów ułatwi Państwu właściwy dla siebie wybór z dostępnych rozmiarów S, M, L, XL z uwzględnieniem damski/męski. Przy zamówieniu ubrań standardowych z pomiarem zawodnika do ceny bazowej doliczane jest 10%. Dysponujemy szerokim wyborem kolorów.

mundurek12

Kurtka strzelecka standardowa posiada wszystkie typowe atrybuty sportowego ubrania strzeleckiego: przeciwpoślizgowe plastry, welur w talii lewego boku, mocne metalowe guziki. Uszyta jest z nowych materiałów kompozytowych zapewniających wymagane wsparcie postawy strzeleckiej.

Przejdź do tabeli rozmiarów.

Spodnie strzeleckie standardowe wykonane z takich samych materiałów jak kurtki, posiadają plastry antypoślizgowe na kolanach, rozpinane nogawki spodni z tyłu, zapięcie na rzep.

Przejdź do tabeli rozmiarów.

Stroje profesjonalne są odzieżą z indywidualizowaną. Tworzymy je w oparciu o szczegółowe pomiary, z uwzględnieniem postawy strzeleckiej zawodnika. Zdjęcie pomiaru z klienta może nastąpić w siedzibie firmy lub innym umówionym miejscu (np. na zawodach strzeleckich), co daje gwarancję optymalnie dopasowanej odzieży. Możliwy wybór kolorów. Przy zamówieniach powyżej 6000 PLN pomiar zawodników i dostawę towaru raelizujemy na koszt firmy.

Kurtka strzelecka profesjonalna uszyta jest z tkanin kompozytowych i skóry naturalnej (ok. 20% udziału). Nowa technologia kompozytowa pozwala tworzyć materiały charakteryzujące się oczekiwanymi przez nas właściwościami. Tę szczególną charakterystykę naszych tkanin osiągnąć można tylko w jednostkowym procesie ich wytwarzania. Jest to konieczne aby nasza odzież spełniała parametry regulaminów i przepisów ISSF.

Spodnie strzeleckie profesjonalne szyte są z takich samych materiałów z jakich składa się kurtka profesjonalna. Ich konstrukcja i wybór użytych surowców, także skóry, zapewniają wygodę i dobre ułożenie spodni na zawodniku. Zapięcie na rzep, można założyć pasek.

Stroje hybrydowe wprowadziliśmy w I kwartale 2018 r. Materiały użyte do produkcji hybryd widocznie przewyższają jakością te, z których szyjemy stroje standartowe. Odzież szyta tylko na miarę. Dostępny duży wybór kolorów.

Rękawice strzeleckie mogą być z pełnymi lub obciętymi palcami. Ich zalety wynikają z ergonomicznego wyprofilowania i przyjaznego doboru surowców: skóry i bawełny.Elastyczny plaster na wierzchniej i spodniej stronie rękawicy daje pewną podporę kolby zapewniając tym samym stabilizację położenia broni.

Wybierz dla siebie rozmiar z tabeli.

Rękawica protect chroni od zimna i potu dłoń obsługującą spust broni. Uszyta z elastycznych materiałów z dodatkiem skóry i z nieodzownym protektorem zapewnia pewny pochwyt kolby.

Stroje termoaktywne szyjemy z przewiewnej dzianiny o specjalnym hydrofobowo-hydrofilnym wykończeniu. Taka konstrukcja materiału odprowadza pot na zewnątrz dzianiny dając poczucie komfortu . Stroje uwzględniają potrzeby sportu strzeleckiego.

Dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, jak w tabeli.

Kurtka snajperska wypełnia oczekiwania uprawiających strzelectwo, także sportowe niekoniecznie w obowiązującym rygorze ISSF i tam, gdzie pożądana mobilność strzelca nie da się zapiąć w statyczny strój strzelecki. Dodatkowe plastry na barku, łokciach i lewym boku dodają profesjonalnego atrybutu. Tu można strzelać 10-tki z broni czarno – prochowej.

Kamizelka sędziowska czerwona z napisem SĘDZIA. Na zamówienie haftujemy napis JURY. Kamizelka opisana z przodu i z tyłu, ma dwie kieszenie boczne i wyróżniona jest logo PZSS.

Dostępne rozmiary: S M L XL XXL. Poiniżej – długość obwodów na wysokości klatki piersiowej gotowych kamizelek: S 110 cm, M 120 cm, L 130 cm, XL 144 cm, XXL 150 cm